3 آپشن که برای خودروی صفر کیلومتر خود باید بخرید

3 آپشن که برای خودروی صفر کیلومتر خود باید بخرید

3 آپشن که برای خودروی صفر کیلومتر خود باید بخرید 853 465 zeduser

خرید خودروی صفر کیلومتر لذت خاصی دارد که در خرید خودروی کارکرده آن را تجربه نمی‌کنید. بوی خاصی که تنها از خودروهای نو به مشام می‌رسد؛ و سالم و بدون ایراد بودن تمامی ادوات خودرو، شاید مهم‌ترین علت این لذت باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد حاضر به خرید خودرویی گران‌تر اما صفر کیلومتر هستند.

همچنین خرید خودروی صفر کیلومتر شما را با کمبودهایی مواجه می‌کند که باید برای آن فکری کنید. این موضوع درباره خودروهای ایرانی بیشتر احساس می‌شود. همین موضوع هم باعث می‌شود که پس از خرید خودروی صفر کیلومتر، خرید انواع آپشن خودرو بنابر نیازهای مصرف کننده آغاز شود. در این مقاله وب‌سایت ضدگروپ، به معرفی 3 آپشن جالب خودرو می پردازیم؛ که توصیه می‌کنیم آنها را در اولویت خود قرار دهید.

دی وی دی فابریک

دی وی دی فابریک خودرو یکی از مهم‌ترین آپشن‌ها برای خودروهای ایرانی است. البته علت اصلی این موضوع، نبود این آپشن روی این خودروهاست. واقعیت آن است که امروزه وجود سیستم مولتی مدیا روی خودروهای خارجی، به عنوان یک ویژگی معمول شناخته می‌شود. پس طبیعی است که علاقه داشته باشید خودروی شما نیز از چنین سیستمی بهره ببرد.

منظور از دی وی دی فابریک، همان سیستم مولتی مدیای خودرو است. لفظ فابریک نیز بنا بر هماهنگ بودن آن با تریم و طرح داشبورد به آن اطلاق می‌شود. در واقع این دستگاه‌ها دقیقا برای مدل خودروی شما طراحی و ساخته شده‌اند.

اما چرا داشتن یک دستگاه دی وی دی فابریک برای خودروی شما ضروری است؟ واقعیت آن است که این سیستم امکانات متعددی را به شما هدیه می‌دهد که رانندگی را برای شما ساده‌تر و لذت بخش‌تر می‌کند.

شما با داشتن  دی وی دی فابریک  به عنوان سیستم مولتی مدیای خودروی خود، می‌توانید علاوه بر گوش دادن به موسیقی از طرق مختلف، به پخش فایل‌های ویدئویی نیز بپردازید. همین‌طور این سیستم به راحتی می‌تواند به دستگاه پخش تلویزیونی متصل شده و شما در خودروی خود امکان پخش شبکه‌های تلویزیونی را داشته باشید.

استفاده از دستگاه GPS برای مسیریابی به صورت تصویری به همراه راهنمای صوتی و استفاده از مانیتور این سیستم برای کنترل دوربین دنده عقب، از دیگر امکاناتی است که داشتن یک دستگاه دی وی دی فابریک در اختیار شما می‌گذارد.

دی لایت و لامپ زنون

این آپشن برای افرادی که علاقه دارند خودروی آنها از نظر ظاهری نیز زیبا و متفاوت باشد، بسیار جالب است. خوش‌بختانه استفاده از این آپشن هزینه زیادی روی دست شما نمی‌گذارد؛ و تاثیر چشم‌گیری در بهبود شکل ظاهری خودروی شما دارد.

متاسفانه در این مورد هم خودروهای داخلی کم‌ترین بهره‌ای از زیبایی نبرده‌اند. در حالی که سال‌هاست خودروسازان خارجی از انواع لامپ‌های ال‌ای‌دی و زنون برای چراغ‌های بیرونی خودرو استفاده می‌کنند؛ خودروهای داخلی هنوز از نسخه‌های قدیمی و ساده انواع لامپ استفاده می‌نمایند.

این لامپ‌های مدرن علاوه بر ایجاد زیبایی، از نظر افزایش دید نیز می‌توانند بسیار موثر باشند.

مانیتور پشت سری

آخرین آپشنی که به شما پیشنهاد می‌کنیم مانیتور پشت سری خودرو است. این آپشن بخصوص برای افرادی که فرزندان خردسال دارند بسیار جذاب است. مانیتورهای پشت سری دقیقا پشت صندلی‌های جلو نصب می‌شوند. این مانیتورها بخشی از سیستم مولتی مدیای خودرو هستند؛ و به خوبی با آن هماهنگ می‌شوند.

در نتیجه به راحتی می‌توانید هرآنچه را دوست دارید از طریق سیستم  مولتی مدیا خودرو  روی آن پخش کنید. حتی می‌توانید این کار را به صورت مستقل نیز انجام دهید. به این معنی که در حالی که روی مانیتور اصلی برنامه مورد نظر شما کار می‌کند؛ روی مانیتورهای پشت سری برنامه مورد علاقه فرزندتان اجرا شود.

همچنین وصل شدن دستگاه ‌های بازی به این مانیتور از دیگر ویژگی‌های آن است که سرنشینان عقب را در طول سفرهای طولانی سرگرم می‌کند.