گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو

گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو

گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو

گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو 338 280 zeduser

گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو قطعه ای از تجهیزات است که برنامه نویسی دیجیتال را از کابل Mid-Hudson دریافت می کند و آن را به فرمی تبدیل می کند که می توان به آن وصل و از طریق تلویزیون داخل ماشین دید. همچنین به آن یک جعبه کابلی یا Set Top Box )STB) یا کابل گفته می شود. مدل های مختلف از ویژگی های مختلفی پشتیبانی می کنند . ممکن است شامل سرویس هایی از قبیل برنامه نویسی آنالوگ ، برنامه نویسی دیجیتال برنامه نویسی ، برخی از راهنماهای برنامه نویسی تعاملی ، DVR و غیره باشند.

برای مدت طولانی ، پذیرش گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو می توانست لذت بخش باشد . عمدتا به همین دلیل هزینه مربوط به سیستم های این نوع فناوری آنالوگ خیلی گران بود.

برای این نوع برنامه ها و کیفیت تصویر پایین تر از حد نهایی تولید شده است. با این حال ، اینگونه از پیش تعیین شده برای ایجاد سیستم های سرگرمی چندرسانه ای در اتومبیل آینده بود. با معرفی انتقال DVB-T ،  پذیرش تلویزیون در خودرو افزایش یافته است .به دلیل کیفیت تصویر برتر و پایین تر بودن هزینه سیستم در اکثر ماشین ها از آن استفاده می کنند.

درباره گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو

از آغاز دهه نود ، فن آوری های جدیدی ارائه شده اند که در خدمت آن ها بوده اند ،به طور خاص ، برای تبدیل تدریجی اتومبیل از یک وسیله حمل و نقل ساده به یک مرکز سرگرمی و اطلاع رسانی چندرسانه ای. این روند امروزه نیز ادامه دارد.

رسیدگی به محتوای چندرسانه ای به معنای واقعی کلمه زندگی افراد را تغییر داده است. اکنون ، می توان از موسیقی لذت برد ، و همچنین از گیرنده دیجیتال TV داخل خودرو هم می توان لذت برد و مهم نیست که کجا هستید.

گیرنده HDTV در واقع دستگاهی است که سیگنال های تلویزیونی با کیفیت بالا را دریافت و رمزگشایی می کند. گیرنده های HDTV به همراه یک تلویزیون آماده با وضوح بالا برای مشاهده برنامه نویسی با کیفیت بالا مورد نیاز هستند. گاهی اوقات گیرنده HDTV نیز به عنوان یک تیونر HDTV یا رمزگذار HDTV گفته می شود.

یکی دیگر از ویژگی های عالی که مشتریان باید به دنبال آن باشند ، قابلیت اتصال قطعات به گیرنده HDTV خود است. به دنبال گیرنده هایی باشید که دارای خروجی برای قابلیت HDMI (رابط چندرسانه ای با کیفیت بالا) ، S-Video و صدای دیجیتالی باشند. با این کار ، مشتریان لازم نیست سیم ها یا کابل های اضافی را برای اتصال بخش های صوتی و چندرسانه ای خریداری کنند.

گیرنده HDTV به مشتریان کمک می کند از برنامه نویسی با کیفیت بالا لذت ببرند و معمولاً ویژگی ها و کارکردهایی را به تلویزیون خود اضافه می کنند.