بازرگانی ضد

کنترل فرمان چه قابلیت هایی دارد؟

آگوست 9, 2020
تعداد بازدید : 340
5/5 - (1 امتیاز)

کنترل فرمان نیز مانند سایر آپشن های خودرو برای فعالیت کمتر راننده هنگام رانندگی و کاهش تصادفات مورد استفاده قرار می گیرد. کنترل فرمان برای کار کردن بهتر راننده با سیستم صوتی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم بر روی فرمان اغلب خودرو های تولید خارج قرار داده شده است است. شما می توانید این آپشن را بر روی تمامی خودرو ها اجرا کنید.

شما برای نصب این کنترل ها بر روی فرمان باید توجه کنید که قابلیت اتصال به سیستم صوتی شما را دارا باشد. با نصب این سیستم بر روی خودرو راننده می تواند به راحتی سیستم پخش را کنترل کند بدون آنکه بخواهد به جستجو دکمه ها برای انجام کاری بپردازد.

امکانات کنترل فرمان

قابلیت های کنترل فرمان

  • کم و زیاد کردن صدا
  • تغییر فایل های صوتی
  • قطع کردن صدا یا حالت MUTE
  • تغییر نوع پخش (سی دی ، رادیو و…)
  • پاسخ به تماس ها در صورت متصل بودن گوشی به سیستم صوتی خودرو

استفاده از این آپشن در خودرو احتمال تصادفات را کاهش می دهد زیرا راننده برای کار با سیستم صوتی لازم به نگاه کردن به بخش کنسول میانی را ندارد. همینطور برای مکالمه نیاز به گرفتن تلفن همراه در دستان نیست و فقط با یک دکمه می توان به تماس ها پاسخ داد.

قابلیت های کنترل فرماناین دکمه ها بر روی فرمان قرار می گیرند و معمولا در دو سمت فرمان قرار می گیرند تا راننده دسترسی آسان تری داشته باشد.

اتصال این دکمه ها توسط سیم با ضبط برقرار می شود. برای کار کرد این دکمه ها نیاز به یک برد رابط است که باید در مکانی مناسب قرار بگیرد تا درست کار کند. کنترل فرمان می تواند به صورت سیار بروی فرمان نصب شود و به صورت بی سیم به سیستم متصل شود و یا درون فرمان تعبیه شود. معمولا ماشین هایی که این سیستم را به صورت کارخانه دارند دکمه ها بر روی فرمان تعبیه شده است.

 

دسته بندی ها :
وبلاگ

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*