بازرگانی ضد

لامپ Headlight

جولای 29, 2020
تعداد بازدید : 258
Rate this post

[vc_row][vc_column][vc_column_text]لامپ Headlight  کم مصرف تر و دارای نور بیشتری نسبت به لامپ های قدیمی تر است. که به جای لامپ های اصلی خودرو استفاده می شوند.

لامپ های قدیمی با ایجاد گرمای زیاد باعث ذوب شدن سوکت ها و حتی برخی قطعات مجاور لامپ می شدند که با استفاده از لامپ Headlight این مشکل دیگر وجود ندارد.در لامپ های نسل جدید از خنک کننده استفاده می شود.

هر لامپ دارای یک سوکت و پایه است هر خودرو دارای دو لامپ در جلو خودرو در دو جهت بالا و پایین است. خودرو سازان برای بهتر شدن کیفیت نوردهی دو عدد پرژکتور در داخل سپر خودرو ها تعبیه کردند.

با توجه به این که هر لامپ دارای یه پایه ی اختصاصی است پس باید برای نصب لامپ Headlight باید پایه مناسب را استفاده کنید.فروشنده ها باید بدانند پایه های مناسب هر خودرو کدامند .

عمر هدلایت ها بر حسب دقیقه محاسبه می شود .برای افزایش عمر لامپ Headlight از فن استفاده می کنند .اگر از هدلایت ها در شرایط ایده ال استفاده کنید  حدود ۳ هزار ساعت عمر می کنند. هدلایت ها ضد آب هستند و خیس شدن آنها عمرشان را کم نمی کند.

تفاوت لامپ زنون و لامپHeadlight

لامپ زنون برای شدن باید گرم شود درحالیکه لامپ هدلایت سریع روشن می شود.

استفاده از لامپ های زنون به دلیل داشتن نور زیاد ممنوع است و باعث ایجاد حادثه می شود.

در بسیاری از خودرو های خارجی از لامپ های زنون استاندارد استفاده شده است ولی استفاده از لامپ ها زنون متفرقه خلاف قانون است.

دلایل استفاده نکردن از لامپ زنون

برخورد نور لامپ زنون حتی برای مدت زمان کوتاهی با چشم باعث ایجاد اختلال بینایی می شود.

وجود گاز در این لامپ ها در هنگام تصادفات خطر آفرین می شود .هنگامیکه این لامپ ها می شکنند این گاز رها شده و استنشاق آن بسیار کشنده است.این در حالیست که لامپ های زنون مقاومت بیشتری در برابر اسیب ها دارند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دسته بندی ها :
اطلاعات لوازم جانبی

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*