کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021

کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021

کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021

کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021 800 600 zeduser

باتوجه به کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021  در سال جدیدخرید این خودرو می تواند بخشی از انتخاب شما باشد.

جدا از تریم جدید XSE و دامنه اصلاحات ظاهری، کمری هیبرید مدل ۲۰۲۱ دارای جدیدترین سیستم ایمنی ۲.۵ تویوتا است که اکنون با هر کمری ای که تهیه می کنید استاندارد است.
طبق گزارش های منتشر شده، علی رغم به روزرسانی ها، کاهش قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021 جالب است. علاوه بر این، به نظر می رسد که کاهش قیمت در تریم های هیبریدی به صورت  انحصاری است. انواع متداول کمری مجهز به موتور بنزینی معمولا یا قیمت خود را حفظ می کنند یا به مقدار زیاذی  افزایش قیمت دارند.بسته ایمنی ۲.۵ تویوتا در تمامی مدل‌های کمری و کمری هیبرید ارائه شده است. این بسته ایمنی دارای دوربین باکیفیت‌تر و عناصر رادار بهتر برای افزایش میدان دید است. همچنین در شرایط نوری پایین این تکنولوژی‌ها پاسخ بهتری می‌دهند. از دیگر سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده می‌توان به دستیار فرمان اضطراری، کروز کنترل تطبیقی و دستیار تغییر لاین حرکتی اشاره کرد

ارزیابی قیمت تویوتا کمری هیبرید مدل 2021  

با شروع قیمت ۲۸ هزار و ۲۶۵ دلار (همراه با هزینه ارسال ماشین)، کمری هیبرید مدل ۲۰۲۱ کاهش قیمت هزار و ۱۶۰ دلاری را نسبت به مدل سال قبل داشته است. تریم SE با قیمت هزار و ۳۴۵ دلار تخفیف می یابد، در حالی که تریم برتر XLE قبلی ۵۶۰ دلار کاهش می یابد. تریم جدید XSE هیبریدی ۳۳ هزار و ۷۱۵ دلار قیمت خواهد داشت.
قیمت مدل پایه کمری LE ۲۰۲۱ مجهز به موتور بنزینی ۲۵ هزار و ۹۶۵ دلار شروع می شود. بقیه مدل ها بعد از تریم پایه بین ۳۱۵ تا ۴۱۵ دلار افزایش می یابد. کمری TRD هم با افزایش چشمگیر قیمت هزار و ۱۵ دلار روبرو می شود.
تا کنون تویوتا هنوز به طور رسمی قیمت جدید کمری مدل ۲۰۲۱ را اعلام نکرده است طبق گزارشات تولید آن از اکتبر امسال شروع خواهد شد.