هشتمین دوره نمایشگاه خودرو، تجهیزات و قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گرگان بهمن ماه 96

هشتمین دوره نمایشگاه خودرو، تجهیزات و قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گرگان بهمن ماه 96

هشتمین دوره نمایشگاه خودرو، تجهیزات و قطعات یدکی و خدمات پس از فروش گرگان بهمن ماه 96 1349 523 zeduser
[vc_wp_text]هشتمين نمایشگاه تخصصی خودرو، تجهیزات ، قطعات یدکی و خدمات پس از فروش استان گلستان این نمایشگاه با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها و ایجاد حس رقابت به عنوان فرصتی برای صنعتگران این مرز و بوم و معرفی آخرین محصولات خود از تاریخ 10 الی 13 بهمن ماه 1396 و بمدت 4 روز و از ساعات بازدید 16 لغایت 21 در محل سایت دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان پذیرای علاقمندان و بازدید کنندگان محترم می باشد .

در این رویداد نمایشگاهی 30 شرکت، تولیدکنندگان و واردکنندگان خودرو و نمایندگی های رسمی از 7 استان تهران، تبریز، کرمان، مازندران، گلستان، خراسان و اصفهان شرکت داشتند.

در این نمایشگاه ها شرکت ها، تولید کنندگان و واردکنندگان، محصولات خود را در زمینه انواع خودروهای سواری، سنگین و نیمه سنگین، انواع تریلرها، تجهیزات یدکی و تعمیرگاهی، تهیه و توزیع قطعات خودرو، تجهیزات الکترونیکی شامل مولتی مدیا خودرو، دزدگیر و ردیاب ماهواره ای خودرو GPS در فضایی 6 هزار مترمربعی در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان قرار داده بودند.

این نمایشگاه ها در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان گلستان در کیلومتر 5 جاده گرگان – آق قلا برگزار شد.[/vc_wp_text][photo_box image=”2448″][/photo_box][photo_box image=”2447″][/photo_box][photo_box image=”2449″][/photo_box]