مولتی مدیا 206

مولتی مدیا 206

مولتی مدیا 206

مولتی مدیا 206 800 600 zeduser

مولتی مدیا 206

امروزه می توان از طریق چند سیستم رسانه ای و سرگرمی ، واحدهای هد فیلم ویدئویی با قابلیت های مختلف ، دستگاه های پخش دی وی دی قابل حمل و صفحه نمایش و انواع تنظیمات دیگر ، از مولتی مدیا 206 داخل اتومبیل لذت برد. در روش های پیکربندی سیستم چند رسانه ای اتومبیل تقریباً محدودیتی وجود ندارد.

ده ها قطعه مختلف تجهیزات و مولتی مدیا 206 وجود دارد که همه آنها باید در چند رسانه ای اتومبیل با هم کار کنند ، اما همه آن ها در سه دسته اصلی قرار می گیرند:

چرخ دنده صوتی: این تجهیزات استریوی سنتی اتومبیل است که همیشه وجود داشته است. شما حداقل به یک واحد هد و بلندگو احتیاج دارید و واحد هد باید توانایی مدیریت ورودی های ویدئو را داشته باشد.

تجهیزات ویدئویی: مولفه ویدئویی یک سیستم چند رسانه ای درون اتومبیل می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. پیاده سازی های معمول شامل واحدهای هد ویدیو ، صفحه های نصب شده روی سر و صفحه های نصب شده روی سقف است.

منابع رسانه ای: یک سیستم چند رسانه ای داخل اتومبیل می تواند کاملاً به رسانه های فیزیکی متکی باشد ، مانند DVD ها و دیسک های Blu-ray ، می توانید دیجیتال شوید یا ترکیبی از این دو باشید.

یک مولتی مدیا 206 عالی به دلیل تنوع اجزایی که باید بهم بخورند ، کار پیچیده ای است ، بنابراین در نظر گرفتن جداگانه اجزای مختلف ممکن است مفید باشد. اگر یک سیستم صوتی عالی بسازید ، احتمالاً وقتی شروع به اضافه کردن اجزای ویدیو می کنید ، خوب کار می کند.

اگر در حال ساخت سیستم صوتی هستید و قصد دارید بعداً یک مولفه ویدیویی اضافه کنید ، انتخاب واحد ویدیوی اصلی ممکن است نتیجه خوبی داشته باشد.

در همین راستا ، همچنین بهتر است به همه منابع رسانه ای که می خواهید هنگام ساخت سیستم صوتی از آن ها استفاده کنید ، فکر کنید. اگر می خواهید از سرور رسانه استفاده کنید ، تلویزیون بی سیم تماشا کنید یا بازی های ویدئویی انجام دهید ، باید مطمئن شوید که یک واحد اصلی پیدا کنید که دارای ورودی کمکی کافی برای اداره همه امور باشد.

در حالی که واحد اصلی قلب هر سیستم صوتی اتومبیل است ، همچنین می تواند به عنوان یک جز ویدئویی در یک سیستم چند رسانه ای عمل کند. برخی از واحدهای تک سر DIN دارای صفحه نمایش LCD کوچک یا صفحه نمایش بزرگ تلنگر هستند و همچنین واحد هد DIN دوتایی وجود دارد که شامل صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت LCD است.

واحدهای هدایت چند رسانه ای همچنین برای کنترل منابع ویدیویی اضافی و صفحه های از راه دور به ورودی های کمکی و خروجی های ویدئویی نیاز دارند. بعضی از واحدهای هد نیز برای کار با هدفون طراحی شده اند که به خصوص در سیستم های چند رسانه ای می توانند مفید واقع شوند.

علاوه بر اجزای صوتی و تصویری ، هر سیستم چند رسانه ای اتومبیل به یک یا چند منبع تصویری و صوتی نیاز دارد. این منابع می توانند تقریباً هر چیزی باشند .