سیزدهمین نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو اهواز دی ماه 96

سیزدهمین نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو اهواز دی ماه 96

سیزدهمین نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو اهواز دی ماه 96 800 306 zeduser
[photo_box][/photo_box][vc_wp_text]سیزدهمین دوره نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو اهواز 96 در تاریخ 20 الی 23 دی ماه 96 برگزارگردید. هرساله هزاران شرکت ایرانی در نمایشگاه‌های مختلفی شرکت می‌کنند، ولی تاسف‌آور است که اکثریت قریب به اتفاق آنها هیچگونه بهره‌برداری از این رویدادهای مهم نمی‌کنند. نمایشگاه‌های تجاری اصلی‌ترین مرکز اعلامیه‌های با ارزش خبری هستند زیرا محلی عالی برای عرضه و معرفی محصولات جدید فراهم می کنند. در این نمایشگاه‌ها شرکت بازرگانی ضد، وارد کننده و پخش کننده دی وی دی و لوازم جانبی خودرو حضور داشت و ایده‌های نوین از سوی کارشناسان شرکت بازرگانی ضد در خصوص دستگاه های مولتی مدیا ارائه گردید.

بدون شک صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته عضوی جدا نشدني از زندگي انسان امروزی تبديل شده است به گونه ای که صاحبان و دست اندرکاران آن شبانه روز در تلاشند تا در کنار رقابت و پيشي گرفتن از يکديگر سطح کيفي و چهره زندگي انسان را بالا ببرند.

با توجه به اهميت بيش از پيش صنعت خودرو ، قطعات و تجهيزات وابسته و نقش پررنگ آن در رشد و شکوفايي کشور عزيزمان ايران و تاثير مستقيم در توليد ناخالص داخلي و عدم وابستگي کشور به نفت و رهايي از اقتصاد تک محصولي و اينکه اين صنعت نيروی کار و سرمايه مادی عظميمي را در دل خود جای داده است.برپايي چنين نمايشگاه هايي علاوه بر رشد و پويايي صنعت خودرو ساده ترين راه برای معرفي توانايي ها و محصولات خود به بازار هدفشان مي باشد.

مدير عامل شرکت نمايشگاه های بين المللي خوزستان گفت : استان خوزستان با جمعيتي بالای 5/4 ميليون نفر به عنوان يکي از استانهای صنعتي و به نوعي استان استراتژيک کشور محسوب مي شود . حضور شرکت هاي بزرگ داخلی همواره بازار پر رونقي برای خودرو سازان ، توليد کنندگان قطعات و مجموعه های خودرويي بوده است . همسايگي اين استان با کشور عراق و هم مرزبودن با بندر بصره که تنها بندر و شاهراه ارتباطي عراق به دريای آزاد مي باشد از امتيازات ويژه استان خوزستان جهت صادرات کالاهای غير نفتي به اين کشور است.

سيزدهمين نمايشگاه قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرويي با حضور و مشارکت 100 واحد در فضايي بالغ بر 5000 متر مربع در محل دائمي  نمايشگاه بين المللي خوزستان برگزار مي گردد.

يکي از اهداف برگزاری اين نمايشگاه را مي توان ايجاد بستری مناسب جهت ارتباط بين توليد کننده و مصرف کننده و ارائه آخرين دست آوردها درزمينه توليدات خودرو و قطعات يدکي را عنوان نمود.

اين  نمايشگاه از تاريخ 20 لغايت 23 دی ماه  به مدت 4 روز از ساعت 16 الي 22 در معرض ديد علاقمندان ، متخصصين و بازديد کنندگان اين صنعت قرار گرفت.

[/vc_wp_text][photo_box image=”2435″][/photo_box][photo_box image=”2434″][/photo_box][photo_box image=”2436″][/photo_box]